indeks katalogowy: Weł036

Wełna płaszczowa w kolorze khaki

139,00  / metr 200,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Tkanina na płaszcze, jak sama nazwa mówi jest najbardziej popularna na okrycia wierzchnie.  Poleca się nie tylko na płaszcze, ale również proste, eleganckie kurtki na podszewce. 

Oferowana tkanina na płaszcze wyprodukowana jest w 100% z włókien wełnianych. Naturalny  surowiec jest bardzo ceniony za takie właściwości jak doskonała sprężystość, dzięki której materiał po zagnieceniu szybko wraca do pierwotnego kształtu. Kolejnymi bardzo ważnymi  cechami, zapewniającymi dobry komfort są: doskonała izolacyjność cieplna, wysoka  przepuszczalność powietrza oraz higroskopijność. Dodatkowo tkanina jest ciepła, miękka w dotyku  i nie jest gryząca.  

 

Wełna płaszczowa jest dwustronna dzięki procesowi drapania, który spowodował ukrycie splotu  pod warstwą bardzo krótkich włókienek. Nadał on również tkaninie zdolność do powolniejszego  nasiąkania wodą, gdyż krople deszczu swobodniej spływają z jej powierzchni. Ponadto dwa układy  nitek wątku gwarantują, że oferowana wełna jest grubsza, bardziej mięsista i jeszcze lepiej chroni 

nas przed zimnem. Dzięki takiej budowie materiał nie rozciąga się w żadnym kierunku, nie jest  sztywny i łatwo poddaje się układaniu. 

Kraj pochodzenia: Włochy 

Skład: 100% wełna 

Szerokość belki: 155 cm 

Gramatura: 550 gr

 

 
Kraj pochodzenia Włochy
Szerokość 155 cm
Wzór Brak
Kolor Odcienie Beżu i Brązu
Zastosowanie Płaszcze
Skład Wełna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter