Zwroty

Prawo odstąpienia od kupna

Przy zakupie kuponu, panelu, raportu lub zakupie całej resztki, końcówki lub całej belki tkaniny w sklepie KEYFABRICS.COM przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

 

Prawo to odnosi się jednak tylko i wyłącznie do tkaniny nie ciętych na indywidualne zamówienia!

 

Materiał odcięty specjalnie pod Twoje potrzeby staje się "rzeczą wyprodukowaną według specyfikacji konsumenta". Dzieje się tak na mocy art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827): "prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb".

W razie chęci zwrotu prosimy o napisanie do nas maila lub zgłosić zwrot telefonicznie podając numer zamówienia, nazwę oraz indeks katalogowy zwracanego materiału. 

Tkaniny prosimy odesłać na adres:

KEY Fabrics - Włoskie Tkaniny

Al. Solidarności 113

00-140 Warszawa

tel: 790 888 791

mail: sklep@keyfabrics.com

Bardzo ważne nie zapomnieć zwrócić paragon. Bez niego potwierdzenie zwrotu będzie niemożliwe. Zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu ok. 3-7 dni roboczych od chwili przyjęcia przez nas produktu.

Reklamacje są rozpatrywane indywidualnie, dlatego prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Jeśli nie masz pewności, czy wybrana tkanina spełnia Twoje oczekiwania, masz wątpliwości co do koloru lub struktury - zadzwoń do nas lub napisz maila. Zawsze chętnie doradzimy. 

tel: +48790888791

mail: sklep@keyfabrics.com