1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt.,
w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.
Markowa swetrowa dzianina z dodatkiem wełny, kaszmiru i wiskozy to luksusowa propozycja o wyraźnej, bogatej strukturze i wyjątkowo przyjemnym chwycie. Tkanina jest miękka, sprężysta i lekko puszysta, co nadaje jej ciepły, otulający charakter typowy dla wysokiej jakości dzianin swetrowych.
Wyrazisty splot z dekoracyjnym wzorem tworzy efekt głębi i rzemieślniczej finezji, a kontrastowe przędze podkreślają jej elegancki, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Naturalna wełna zapewnia doskonałą termoizolację i oddychalność, kaszmir dodaje szlachetnej miękkości, natomiast wiskoza wnosi lekkość i subtelny połysk.
Dzianina doskonale sprawdzi się na kardigany, swetry, żakiety, płaszcze dzianinowe oraz efektowne elementy kolekcji premium. To idealny wybór dla projektów, które łączą komfort noszenia z wyrazistą estetyką i wysoką jakością materiału.
Skład: wełna/ kaszmir/ wiskoza
Gramatura: 490 gr/m
Szerokość: 145 cm
Kraj pochodzenia: Włochy
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Szerokość | 145 cm |
| Wzór | Krata |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | Sweter |
| Skład | Kaszmir, Wełna, Wiskoza |
| Rodzaj | Żakardowy splot |
Twoja opinia może być pierwsza.