indeks katalogowy: Jed757

Jedwab żakardowy panterka lawendowa

350,00  / metr
Kolor: Odcienie Zieleni

wysyłka: do 24 godzin
dostępność: 88

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Ekskluzywny żakardowy jedwab panterka w kolorze pistacja 

Poznaj wyjątkowy żakardowy jedwab, który łączy elegancję, trwałość i naturalny komfort noszenia. Nasza oryginalna tkanina sprowadzana prosto z Włoch to synonim wyrafinowanego stylu i najwyższej jakości. Każda belka tej tkaniny jest starannie wyselekcjonowana, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Tkanina jest dość cienka, ale nieprześwitująca. Należy do materiałów nieelastycznych. Tkanina jedwabna jest bardzo plastyczna, miękka się układa i ma lekki połysk. Naturalna tkanina jest też przyjemna w kontakcie ze skórą. 

Jedwab jest miękko układającą się tkaniną, która będzie odpowiednia do uszycia bluzki, koszuli, topu, sukienki czy cieńszych spodni. Można także uszyć z niej zwiewną chustę! 

 

Dlaczego warto wybrać jedwab żakardowy?

  • Ma charakterystyczny żakardowy splot, który nadaje mu subtelną teksturę i elegancki połysk

  • Jest lekki, a zarazem wyjątkowo trwały – idealny do codziennego noszenia i wieczorowych kreacji

  • Świetnie się układa i pięknie pracuje na sylwetce

  • Oddychający i przyjazny dla skóry – naturalna ochrona przed podrażnieniami i alergiami

  • Doskonały wybór do szycia sukienek, bluzek, koszul, apaszek, kimon czy szlafroków

Szczegóły produktu:

  • Skład: 100% jedwab

  • Szerokość: 140 cm

  • Gramatura: 95 g/m² (ok. 21 Momme)

  • Pochodzenie: Włochy

Zanurz się w świecie szlachetnych tkanin i stwórz coś naprawdę wyjątkowego. Jedwab twill to materiał, który inspiruje – zarówno do projektowania, jak i do noszenia.

Zamówienia i metraż

Tkanina sprzedawana jest na metry. Zamawiając wielokrotności, otrzymasz materiał w jednym, ciągłym kawałku.

Sztuki  Metry
10 szt 1 metr
20 szt 2 metry
30 szt 3 metry
40 szt 4 metry
50 szt 5 metrów
60 szt 6 metrów

Prosimy pamiętać, że kolory mogą nieznacznie się różnić w zależności od ustawień monitora i warunków oświetleniowych. W celu dopasowania idealnego odcienia zalecamy zamówienie próbek.

Zamów próbki tkanin

Chcesz zobaczyć i dotknąć materiału przed zakupem? Zamów próbki pod poniższym linkiem: Zamów próbki tkanin

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu, współpracy lub zamówień hurtowych, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze idealnego materiału do Twojego projektu.

Postaw na najwyższą jakość i ponadczasową elegancję z Key Fabrics!

Kraj pochodzenia Włochy
Szerokość 140 cm
Wzór Zwierzęcy
Kolor Odcienie Zieleni
Zastosowanie Bluzki, Koszule, Spódnice, Sukienki, Topy, Wieczorowe kreacje
Skład Jedwab
Rodzaj Żakardowy splot
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter