indeks katalogowy: Weł044

Wełna biała gruba

126,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Wzornictwo i zastosowanie

Oferowana wełna została luźno utkana z grubych przędz. Splot kombinowany gwarantuje jej strukturalny wzór widoczny po oby stronach. Jaśniutkie nitki w kolorze écru nadają całości delikatności i elegancji. Wzornictwo oraz właściwości tkaniny powodują, że jest idealna na odzież wierzchnią tj. bardzo eleganckie płaszczyki, kurtki, kamizelki lub grube kardigany.

 

Naturalny surowiec

Naturalne wełniane włókna charakteryzuje dobra sprężystość, dzięki której materiał po zagnieceniu po niedługim czasie rozprostowuje się. Wełna cieszy się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, pomimo której jest przewiewna i dobrze chłonie wilgoć. 

 

Tkanina wełniana i jej najważniejsze właściwości

Nasza wełna płaszczowa charakteryzuje się sporą grubością, mięsistym chwytem i jest delikatnie gryząca. Jej budowa gwarantuje, że nie rozciąga się kierunkach wątku i osnowy i może być stosowana dwustronnie. Luźny splot powoduje, że pomiędzy pojedynczymi nitkami widoczne są niewielkie prześwity.

 

Kraj pochodzenia: Włochy

Skład: 100% wełna

Szerokość belki: 155 cm

 
Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter