indeks katalogowy: Jed047

Jedwab z acetatem sygnowany GG

190,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Jakość premium luksusowych tkanin Gucci 

Nasza tkanina jedwabna cieszy się wyjątkowo wysoką jakością i zaliczana jest do materiałów z kategorii premium. Została utkana na specjalne zamówienie projektanta i posiada sygnaturę Gucci. Tkanina jest cienka, lekka i mocno lejąca. Ponadto gęsto ułożone nitki powodują, że nie prześwituje i nie rozciąga się w żadnym kierunku.

Krepa i satyna

Oferowany materiał utkany został z przędz w żywym, zielonym odcieniu szmaragdu. Tkanina dzięki swojej budowie łączy właściwości krepy oraz satyny. Splot atłasowy nadaje jej śliską, lśniącą powierzchnię. Natomiast mocno skręcone przędze zapewniają lekko szorstki chwyt oraz delikatnie nierówną powierzchnię.

Co można uszyć z naszej tkaniny jedwabnej

Oferowana tkanina jedwabna jest idealna na eleganckie suknie wieczorowe, spódnice, bluzeczki oraz spodnie. Ponadto może być wykorzystana do szycia żakietów, marynarek i płaszczy w roli podszewki. 

Jedwab i włókna octanowe

Mieszanka naturalnych i sztucznych celulozowych włókien gwarantuje doskonały komfort użytkowania. Pierwszy z surowców znany ludzkości od wieków utożsamiany jest ze szlachetnością dzięki naturalnemu połyskowi, niewielkiej grubości oraz sporej wytrzymałości pojedynczych włókien. Ponadto zarówno jedwab jak i włókna octanowe charakteryzuje wysoka przepuszczalność powietrza, dobra izolacyjność termiczna oraz duża wartość higroskopijności.

Kraj pochodzenia: Włochy

Sygnowana: Gucci

Skład: jedwab/włókna octanowe

Szerokość: 130 cm 

Kraj pochodzenia Włochy
Szerokość 130 cm
Wzór Brak
Kolor Odcienie Zieleni
Marka Gucci
Zastosowanie Bluzki, Koszule, Spodnie , Spódnice, Sukienki, Topy
Skład Acetat, Jedwab
Rodzaj Krepa, Satyna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter