indeks katalogowy: Sk008

Eko skóra w czarnym kolorze

90,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Eko skóra i jej  budowa
Nasza czarna eko skóra jest doskonałą alternatywą dla swojego naturalnego odpowiednika. Jej podstawę stanowi również czarna, cienka dzianina poliestrowa. Natomiast prawą, użytkową stronę gładka warstwa polimeru o delikatnej strukturze i niewielkim połysku.

Czym się charakteryzuje?
Oferowany materiał jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku. Dodatkowo nie jest gruby i jest nie sztywny, dzięki czemu bardzo dobrze się układa. Dzianina poddana drapaniu posiada delikatny, mięciutki meszek. Dzięki niej eco skóra jest plastyczna, sprężysta i rozciąga się mocno. Prawa strona skóry ekologicznej cieszy się delikatnym połyskiem, jest gładka i lekko śliska.

Co gwarantuje surowiec?
Syntetyczny surowiec, jakim jest poliester jest dla naszego materiału gwarancją trwałości. Włókna poliestrowe cieszą się dobrą wytrzymałością na ścieranie i rozrywania. Dzięki nim eko skóra jest hydrofobowa, więc jest odporna na działanie wilgoci oraz mikroorganizmów. Ponadto duża sprężystość materiału powoduje, że eko skóra nie gniecie się mocno.

 

Kraj pochodzenia: Włochy
Sklad: 100% poliester 
Szerokość: 152 cm

Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter