indeks katalogowy: Weł040

Alpaka bordo w czarny pasek

98,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Kolorystyka i zastosowanie naszej wełny

Nasza wełna alpaka dostępna jest w cienkie paski w kolorach bordowym i czarnym. Ten efekt wzorniczy uzyskano poprzez zastosowanie dwóch kolorów nitek wątku i jednego (czarnego) osnowy. Oferowana wełna płaszczowa polecana jest na cienkie płaszcze i eleganckie kurtki.

 

Czym charakteryzuje się nasza wełna? 

Materiał poddano procesowi drapania w konsekwencji czego nie jest dwustronny i po stronie użytkowej posiada mięciutki „meszek” z wyczesanych włókienek. Dodatkowo nasza wełna nie rozciąga się i jest na tyle gruba, że nie prześwituje. Nie jest sztywna, więc dobrze się układa i charakteryzuje się miękkim, niegryzącym chwytem.

 

Naturalny surowiec

Budowa zastosowanych wełnianych włókien powoduje, że tkanina na płaszcz zapewnia doskonałą ochronę przed chłodem. Dodatkowo wełna nie gniecie się, gdyż surowiec ten cieszy się dobrą sprężystością i po zgnieceniu samoczynnie rozprostowuje się. Wełna pozwala naszej skórze oddychać i jest higroskopijna, gwarantując tym samy bardzo dobry komfort użytkowania. 

 

Kraj pochodzenia: Włochy

Skład: 100% wełna

Szerokość belki: 155 cm

 
Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter