indeks katalogowy: Weł026

Wełna w kolorze jasnożółtym

59,00  / metr 95,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Wzornictwo i zastosowanie 

Oferowana wełna została utkana splotem skośnym, dzięki czemu po obu jej stronach widoczne są  delikatne prążki. Cienkie nitki osnowy w kolorach czerni i bieli oraz grubsze przędze  jasnobeżowego wątku dodatkowo wzmacniają ten efekt. Jasna kolorystyka oraz właściwości  materiału powodują, że polecamy go na żakiety, marynarki, eleganckie kostiumy, spódnice oraz  cienkie płaszczyki. 

Naturalne włókna 

Włoska wełna charakteryzuje się miękkim, delikatnym chwytem (nie jest gryząca). Ponadto jej  doskonała sprężystość determinuje, że materiał po zagnieceniu po niedługim czasie wraca do  pierwotnego kształtu. Naturalny surowiec cieszy się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, jest  oddychający i higroskopijny (chłonie wilgoć).  

 Jaka jeszcze jest nasza tkanina wełniana ? 

Struktura tkaniny zapewnia jej niewielką grubość, lekkość oraz dobrą układalność. Dodatkowo jej  budowa powoduje, że nie rozciąga się kierunkach wątku i osnowy, jednak jest delikatnie elastyczna  po skosie. Ponadto nie prześwituje i może być stosowana dwustronnie. 

Kraj pochodzenia: Włochy 

Skład: 100% wełna  

Szerokość belki: 140 cm 

 
Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter