indeks katalogowy: Fut004

Futro sztuczne różowa panterka - sygnowane Stella McCartney

220,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: 33

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Ekologiczne futro we wzór pantery na różowym tle Stella McCartney 

Wyjątkowe futro sztuczne różowa panterka z sygnaturą Stella McCartney to najlepszy dowód na to, że losy zwierząt nie są obojętne projektantom mody. Produkcja ekologicznych futer, które wizualnie nie różnią się od naturalnych surowców, pozyskiwanych ze zwierząt jest wyrazem troski o przyszłość naszej planety. Sztuczne futro Stella McCartney to materiał, który z wierzchu wygląda jak naturalne futro, zaś od spodu ma wyraźny dzianinowy splot. Jest więc produkowany podobnie jak dzianiny, ale z bardzo rozbudowaną warstwą runową.  Nasz materiał ekologiczne futro różowe należy do surowców z bardzo długim włosem, którego kierunek układa się wyraźnie w jedną stronę. 

Sztuczne futra oprócz kwestii ekologicznych mają także praktyczną przewagą nad naturalnymi, ponieważ są jednakowej grubości, mają równy kolor i nie sprawiają problemów w obróbce, jak się to dzieje w przypadku skór zwierząt. 

Imponujące włoskie futerko ekologiczne różowa pantera to materiał stworzony z myślą o tych, którzy poszukują ciepłego surowca o zwierzęcym wyglądzie, ale nie są im obce losy zwierząt. Sztuczne futro jest idealne do uszycia bardzo eleganckiej zimowej odzieży wierzchniej, takiej jak kurtki, płaszcze czy kamizelki. Może zastać także wykorzystane jako materiał dekoracyjny a także posłużyć do stworzenie wyjątkowych akcesoriów, takich jak torebki czy odpinane kołnierze.  Postępuj ekologicznie, wybierz sztuczne futro w wyjątkowym kolorze! 

Szerokość: 160 cm

Kraj pochodzenia: Włochy

Kraj pochodzenia Włochy
Szerokość 160 cm
Wzór Zwierzęcy
Kolor Odcienie Różu i fioletu, Wielokolorowy
Marka Stella McCartney
Zastosowanie Kurtki, Płaszcze
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter