indeks katalogowy: Weł035

Wełna w kolorze zielonym gucci

350,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: brak

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Jakość premium 

Oferowana wełna włoska od światowej sławy projektanta Gucci charakteryzuje się doskonałą jakością i jest zaliczana do materiałów klasy premium.

 

Zastosowanie i kolorystyka

Tkanina na płaszcze w kolorze żywej, nasyconej zieleni została utkana z myślą o odzieży wierzchniej tj. eleganckie płaszcze lub kurtki, idealne na jesień oraz zimę.

 

Budowa tkaniny

Wełna płaszczowa utkana została z podwójnie nawarstwionych nitek wątku oraz pojedynczej osnowy. Zabieg ten spowodował, że cieszy się ona większą grubością. Gęsto ułożone przędze powodują, że materiał jest bardzo delikatnie sztywny, nie prześwituje i nie rozciąga się. 

Proces drapania tkaniny po obu stronach zagwarantował jej dwustronność oraz ukrył przeploty nitek. Wysoka jakość tkaniny wyczuwalna jest w miękkim, przyjemnym dla skóry i co najważniejsze niegryzącym chwycie. 

 

Wełna i jej najważniejsze właściwości

Oferowana wełna płaszczowa jest ciepła, dzięki doskonałej izolacyjności cieplnej. Naturalny surowiec tkaniny płaszczowej jest również bardzo ceniony za takie właściwości jak doskonała sprężystość, dzięki której materiał po zagnieceniu po niedługim czasie wraca do pierwotnego kształtu. Ponadto posiada on bardzo dobrą izolacyjność cieplną i jest oddychający. 

 

Kraj pochodzenia: Włochy

Sygnowana: Gucci

Skład: 100% wełna

Szerokość belki: 145 cm

 
Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także
Newsletter