indeks katalogowy: Weł041

Wełna w kolorze czarno zielonym

98,00  / metr
wysyłka: Dostępne (Realizacja do 2 dni)
dostępność: 24

1 szt. = 0,1 metra bieżącego.
Zakupiony materiał otrzymujecie Państwo w jednym kawałku.
Przykłady zamówień: w przypadku chęci zakupu 0,5 metra bieżącego należy wybrać ilość 5 szt., w przypadku 2 metrów bieżących - 20 szt.

Ile materiału potrzebujesz?
Masz pytanie? zadzwoń +48 790 888 791
wyślij wiadomość: sklep@keyfabrics.com

Wzornictwo

Oferowana wełna dzięki swojej budowie może być stosowana dwustronnie. Splot skośny powoduje, że tkanina posiada delikatną strukturę w prążek. Jedna ze stron jest całkowicie czarna. Natomiast druga, dzięki ciemnozielonym nitkom wątku i czarnej osnowie posiada efekt melanżu. 

 

Zastosowanie

Wełna płaszczowa, jak sama nazwa mówi, jest idealna na płaszcze oraz eleganckie kurtki, czyli ogólnie odzież wierzchnią stosowaną jesienią i zimą.

Wysoka jakość

Włoska tkanina wełna to synonim wysokiej jakości, która wyczuwalna jest w miękkim, przyjemnym i niegryzącym chwycie. Wełna płaszczowa jest również mięsista, gruba i delikatnie sztywna. Ściśle ułożone nitki powodują, że wełna nie prześwituje i w przypadku swoich zastosowań doskonale się układa. 

Najważniejsze właściwości surowca

Wełna jest popularna na jesień i zimę, dzięki temu, że jest ciepła i zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną. Ponadto pozwala naszej skórze oddychać i jest higroskopijna, czyli dobrze chłonie wilgoć. Wełna cieszy się dużą sprężystością, dzięki której tkanina na płaszcze po zmięciu po niedługim czasie rozprostowuje się. Właściwości te zapewniają doskonały komfort użytkowania oraz łatwość użytkowania. 

Kraj pochodzenia: Włochy

Skład: 100% wełna

Szerokość belki: 160 cm

 

Kraj pochodzenia Włochy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Newsletter