Reklamacje i zwroty

Prawo odstąpienia od kupna

Przy zakupie kuponu lub panelu materiału w  sklepie the KEY italian fabrics przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Prawo to odnosi się jednak tylko i wyłącznie do kuponów tkanin ponieważ materiał odcięty specjalnie pod Twoje potrzeby staje się "rzeczą wyprodukowaną według specyfikacji konsumenta". Dzieje się tak na mocy art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827): "prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb". 


Po wcześniejszym poinformowaniu nas o chęci zwrotu pomocą maila lub telefonicznie oraz wypełnieniu formularza możesz odesłać towar na adres:


the KEY fashion studio
ul. Jana Kazimierza 68 
01-248 WarszawaBardzo ważne nie zapomnieć zwrócić paragon. Bez niego potwierdzenie zwrotu będzie niemożliwe. Zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu ok. 3-7 dni roboczych od chwili przyjęcia przez nas produktu.

Reklamacje są rozpatrywane indywidualnie, dlatego prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Jeśli nie masz pewności, czy wybrana tkanina spełnia Twoje oczekiwania, masz wątpliwości co do koloru lub struktury - zadzwoń do nas lub napisz maila. Zawsze chętnie doradzimy. 

tel: +48790888791

mail: thekeyitalianfabrics@gmail.com